دانشگاه پلی تکنیک والنسیا

Spain

دانشگاه پلی تکنیک والنسیا

دانشگاه فني والنسيا (UPV) ميتوان آن را مقصدي با کيفيت خواند. یک شهر کوچک در شهری که برای دانشجویان ساخته شده است. انواع فعالیت ها در فضای سبز عظیم دانشگاه ارائه می شود. مشاغل ، امکانات ورزشی ، دوره های زبان و… .والنسیا در حال حاضر یکی از بزرگترین مقصدهای دانشجویان اراسموس است ، و وقتی به خصوص به دانشگاه UPVنگاه کنید این کاملاً قابل درک است. همچنین ، خود شهر شگفت انگیز است، آب و هوای زیبا در تمام طول سال ، در کنار دریا … من به هر دانشجوی جهان توصیه می کنم که در اینجا تحصیل کند.اين دانشگاه در سال 1968 به عنوان مدرسه پلی تکنیک والنسیا فعالیت خود را آغاز کرد و سپس در سال 1971 به عنوان دانشگاه پلی تکنیک والنسیا شناخته شد. اين دانشگاه دارای سه پردیس در ورا ، گاندیا و آلکوی ورا است.

دانشگاه درشهر:

مهم ترین نکته در رتبه بندی هر دانشگاه این است که بدانید هر دانشگاه به پنج مدل رتبه بندی میشود!

           :               QS یک موسسه است و اساس یک رنکینگ جهانی دارد

          :           TIMESتایمز یک موسسه نشر است که در زمینه نشریات آموزش عالی فعالیت دارد و در کشور انگلستان قرار دارد. ملاک این موسسه در ابتدا برای رنکینگ، شهرت آن دانشگاه بود

       :         WEBOMETRICS رتبه‌ بندی وبومتریک (Webometrics) توسط آزمایشگاه سایبرمتریک (Cybermetrics) اسپانیا انجام می‌پذیرد و شامل پایگاه ‌داده‌های پانزده هزار دانشگاه و حدود ۵ هزار مرکز تحقیقاتی است.

         :        SHANGHAI این رتبه ‌بندی دانشگاه‌ها که به رتبه ‌بندی علمی معروف است، همان طور که در مقدمه مقاله بیان شد از معتبرترین رتبه ‌بندی‌ها در سطح جهان است و در واقع اولین رتبه بندی از این قبیل است که امروزه رایج و متداول شده است و  توسط دانشگاه شانگهای ارزیابی می‌شود.

        :       URAP رتبه بندی دانشگاه بر اساس عملکرد تحصیلی توسط موسسه انفورماتیک دانشگاه فنی و مهندسی خاورمیانه ارائه شده است. شاخص‌های این رنکینگ، بهره‌ ‌وری بر اساس میزان مقالات منتشر شده، بهره‌ وری بلند مدت بر اساس نتایج سایت Google Scholar، ضریب تحقیق، میزان استناد به مقالات بر اساس داده‌های ISI، ضریب تجمعی یا IF مجلات مختلف، بررسی کیفیت یا همان شاخص H (شاخص عددی برای نمایش بهره‌ وری و تاثیرگذاری علمی دانشمندان به صورت کمی) و همکاری بین‌المللی دانشگاه‌ها، می‌باشد.


والنسیا 

رنک:

انواع رتبه بندی:

326

QS

 

TIMES

294

WEBOMETRICS

301-400

SHANGHAI

 

URAP

امکانات مورد توجه این دانشگاه:

مرکز پزشکی

امکانات تحقیقاتی

پارک علمی CPI

فضای تجاری

مدرسه تابستانی

پردیس گاندیا: علوم محیطی

ارتباطات از راه دور

گردشگری

ارتباطات سمعی و بصری

انستیتوی تحقیقات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی

دانشکده و مدارس های این دانشگاه:

·       مدیریت و مدیریت کسب و کار 

·       هنرهای زیبا

·       پلی تکنیک عالی Alcoy

·       پلی تکنیک عالی گاندیا

·       مهندسی کشاورزی

·       علوم کامپیوتر

·       معماری 

·       مدیریت ساختمان

·       مهندسی عمران

·       مهندسی طراحی

·       فنی و مهندسی

·       نقشه کشی و نقشه برداری

·       مهندسی صنایع

·       مهندسی مخابرات