مشاوره‌ی رایگان

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان بهین آتیه پس از بررسی، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

چنانچه قصد دارید برای ساختن زندگی بهتر به کشورهای دیگر سفر کرده و در آنجا مشغول تحصیل یا کار شوید، تیم بهین آتیه به شما کمک خواهد کرد تا بهترین‌ مسیر ممکن را به سمت آینده‌ای روشن پیدا کنید. تیم تخصص ما می‌توانند جلسات مشاوره‌ دوستانه و قابل اعتمادی در مورد ویزای کاری به کانادا، استرالیا، آلمان، روسیه، اسپانیا، کانادا، هلند و… از طریق فرم درخواست آنلاین و تماس تلفنی خدمت شما ارائه دهند.

علاوه بر ارائه موقعیت‌های شغلی مناسب، برای ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه‌های دنیا می‌توانید به تیم بهین آتیه اعتماد کنید زیرا همکاران ما راهنمایی‌های لازم جهت معرفی دانشگاه، اخذ بورسیه دکتری و تحصیل در مقاطع بالاتر را در اختیار شما قرار می‌دهند و پس از آگاهی از تمامی شرایط و نکات مورد نیاز، قادر خواهید بود انتخاب بهتر و ایمن تری داشته باشید.

مشاورین ما در مرحله اول با توجه به سوابق و شرایط متقاضی، بهترین پیشنهادات را به شما معرفی می‌کنند؛ سپس در مراحل مهم ثبت درخواست مانند انگیزه نامه یا نوشتن پروپوزال به کمک شما خواهند آمد. وجود تیم حرفه‌ای بهین آتیه از مشکلات احتمالی در هنگام تغییر رشته یا شغل پیشگیری کرده و میزان شانس اخذ پذیرش و ویزا را به صورت دقیق محاسبه می‌کند. برخی از افراد در هنگام پر کردن فرم‌های سفارت دچار اشتباهاتی می‌شوند که تیم ما در این موقعیت هم کنار شما خواهند بود تا بدون هیچ خطایی فرم سفارت را به صورت کامل پر کرده و تحویل دهید. از آنجایی که تمامی این مراحل زیر نظر تیمی مجرب انجام می‌گیرد، از پرداخت هزینه‌های نامتعارف جلوگیری خواهد شد و علاوه بر صرفه جویی در هزینه، وقت متقاضیان هم هدر نخواهد رفت.

مشاهده برخی از ویزاها
مشاوره‌ی رایگان بگیرید!
×
مشاوره‌ی سریع در کمتر از چند ساعت با شما تماس می‌گیریم...

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .