در تمام مسیر، با شما همراهیم…

با آموزش‌های کاربردی بهین‌آتیه، می‌توانید با خیال راحت مهاجرت کنید!

نوشتن یک رزومه‌ی حرفه‌ای!

یکی از مهم‌ترین مراحل مهاجرت، تهیه و نگارش یک رزومه‌ی حرفه‌ایست؛ رزومه به شما کمک می‌کند، آن‌طور که باید خودتان را به شرکت‌ها معرفی کنید و خیلی ساده‌تر و البته حرفه‌ای‌تر بتوانید شغل مورد نظرتان را به‌دست آورید؛ در بهین‌آتیه به شما کمک می‌کنیم با توجه به سوابق علمی و اجرایی‌تان بهترین رزومه را برای خود تهیه کنید.

چطور انگیزه‌نامه بنویسیم؟

انگیزه‌نامه (SOP) در حقیقت همان متنی است که دانشگاه‌های خارج از کشور از شما می‌‌خواهند و باید در آن خودتان را به شکل مختصر معرفی کنید و از علایق علمی و انگیزه‌های خود برای دانشگاه بگویید؛ نوشتن انگیزه‌نامه به این دلیل مهم است که باید آن را متناسب با روحیات خود و البته رشته و دانشگاهی که قصد دارید در آن درس بخوایند، بنویسید!

رزرو وقت و حضور در سفارت

وقت سفارت همان‌طور که از نامش پیداست یعنی از سفارت کشور مقصدتان یک وقت قبلی بگیرید و برای انجام فرایندهایی مثل انجام مصاحبه، انگشت‌نگاری و تحویل مدارک اقدام کنید؛ در همه‌ی مراحل این فرایند برای اینکه تاییدیه‌ی کشور مقصد را بگیرید، بهین آتیه همراه شماست و برای انجام بهینه و سریع گرفتن وقت سفارت شما را راهنمایی خواهیم کرد.

آموزش فنی‌حرفه‌ای جاب‌آفر

یکی از مدارکی که می‌توانید با آن به خیلی از کشورها مهاجرت کنید، مدرک فنی‌حرفه‌ایست؛ به کمک مدرک فنی حرفه‌ای می‌توانید در مشاغل بسیار زیادی در کشورهای دنیا ویزای جاب‌آفر دریافت کنید؛ بنابراین اگر مدرک دیپلم دارید و می‌خواهید با استفاده از ویزا دریافت کنید،‌ بهین‌آتیه بهترین روش انجام این‌کار را به شما آموزش خواهد داد.

کمک در یادگیری زبان هر کشور

یکی از مهم‌ترین پیش‌نیازهای مهاجرت به هر کشوری یادگیری زبان أن کشور است، نه فقط به این دلیل که برای گرفتن ویزا باید زبان کشور مقصدتان را بدانید؛ بلکه با تسلط روی زبان هر کشور، راحتی و آسایش‌تان تضمین‌شده است و می‌توانید به سادگی در کشور مورد نظر خود زندگی کرده و با سایر مردم آن کشور ارتباط برقرار کنید؛ زبان یک پیش‌نیاز مهم است.

مهارت‌های فنی و حرفه‌ای کادر درمان

نیاز به کادر درمان، پزشکان و پرستاران، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ی کشورها به حساب می‌آید، حقوقی که کشورها به این گروه از مهاجران پرداخت می‌کنند در سطج خوبی قرار دارد و به همین علت افراد زیادی علاقه‌مند به مهاجرت از طریق ویزای کادر درمان هستند، پس اگر شما هم جزو این گروه هستید، بهین‌آتیه همراه شماست.

مشاهده برخی از ویزاها
مشاوره‌ی رایگان بگیرید!
×
مشاوره‌ی سریع در کمتر از چند ساعت با شما تماس می‌گیریم...

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .